قوانین و مقررات

توجه داشته باشید کلیه اصول فروشگاه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین است. در صورتی که در قوانین فروشگاه تغییراتی در آینده ایجاد شود ، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

مشتری یا کاربر :

 

1-مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اقدام کند.

 

2-در صورت استفاده از هر یک از خدمات فروشگاه ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز ورود خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

 

3-در صورتی که کاربر سنی کمتر از ۱۸ سال دارد، می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی :

 

فروشگاه ما به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.فروشگاه متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت ما ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

 

شرایط و قوانین خرید :

 

بنا به دلایلی مانند : اشتباه در دانلود فایل مربوطه ، عدم نصب صحیح ، عدم توجه به نسخه نرم افزار تلویزیون ، نصب نسخه پایین تر ، دانلود ناقص فایل ، قطعی یا نوسانات برق هنگام بروزرسانی ، خرابی یا ویروسی بودن فلش مموری ، خارج کردن فلش مموری هنگام بروزرسانی ، تغییر سخت افزاری (مثلا تغییر مین برد اصلی در اثر تعمیر قبلی یا ساخت یک مدل با دو سخت افزار متفاوت توسط شرکتهای مختلف) ، فرسودگی قطعات ، نوسانات مدارات الکترونیکی و یا خدای نکرده کتمان حقیقت و دریافت غرامت (به صورت صوری) و یا حتی اشتباه سهوی عوامل سایت و یا هر دلیل پیش بینی نشده یا نادانسته دیگری ، نمی توانیم بابت صحت و سلامت عملکرد تلویزیون پس از دریافت و نصب این فایل ها به شما عزیزان تضمین بدهیم. در مورد بعضی مدل ها هم این نکته اشاره شده که فایل مربوطه امتحان نشده است.به همین دلایل مسئولیت هرگونه آسیب احتمالی به تلویزیون ها صرفا به عهده خریدار می باشد.

 

قانون حفظ محتوای سایت :

 

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر و موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه جزئی از اموال فروشگاه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط اسکریپت‌ها و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار فروشگاه است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از فهرست محصولات، قیمت و هرگونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت فروشگاه و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای فروشگاه محفوظ است.